آکروتایل

آکروتایل

از ترکیب پلی وینیل کلراید با روکش پلیمر همراه با ASA پوشش های سقفی آکروتایل ساخته میشوند. این پوشش ها در دو لایه به صورت ورق اکسترود میشوند. وجود رزین ASA که محصولی از کشور ایالات متحده میباشد عملکرد فوق العاده ای در آب و هوا های مختلف در دماهای بالا و پایین به این پوشش های سقفی داده است. به همین دلیل است که آکروتایل عملکردی بی نظیر در برابر سرما  گرما، اشعه ماورا بنفش، ضربه، رطوبت و … از خود نضان میدهد. و به همین خاطر است که استفائه از آن در ساختمان های مسکونی و صنعتی به سرعت رو به رشد است.

خصوصیات

۱- رنگ ثابت

رزین ASA که در لایه بالای آکروتابل کار میشود باعث مقاومت بالای آن در برابر سرما و گرما و تابش آفتاب میشود. از این رو شما شاهد ثبات رنگ در آن برای مدتی بسیار طولانی خواهید بود.

۲- مقاوم در برابر گرما و سرما

ضریب انتقال حرارت در آکروتایل ۰٫۳۲۵ W/m.k میباشد، پوشش های سقفی آکروتایل حتی در شرایط دمایی نا متعارف ( ۳۰- تا ۷۰+ ) درجه سانتی گراد مقاومت مکانیکی و فیزیکی خود را  حفظ میکنند.

۳- مقاومت مکانیکی و تحمل وزن بالا

براساس آزمایشات انجام گرفته آکروتایل وزن ۱۵۰Kg/m2 را بر روی سطوح نصب شده به تیرهای باربر با فاصله ۷۵ سانتی متر را به راحتی تحمل می نماید.

۴- مقاوم در برابر ضربه

آزمایش سقوط آزاد گوی با ۱کیلوگرم جرم از ارتفاع ۲ متری بر روی سطح آکروتایل هیچگونه ترک و شکافی ایجاد نشد.

۵- مقاومت بالا در سردوگرم شدن متوالی

در آزمایشی پس از تغییر متناوب دما و سرد و گرم کردن محصول در محدود ۱۰۰ درجه سانتی گراد هیچگونه شکاف،شکستگی یا حبابی در محصول مشاهده نگردید و آکروتایل همچنان مقاوم و پابرجا بود.

۶- مقاوم دربرابر عوامل شیمیایی

آکروتایل در مقابل مواد شیمیایی خورنده مانند باران اسیدی، انواع بازها و نمک ها مقاوم است.

۷- مقاوم دربرابر آتش سوزی

با توجه به اینکه مواد تشکیل دهنده لایه اصلی آکروتایل که کمپاندی است متشکل از پلی ویمیل کلراید و همچنین ویژگی شیمیایی این ماده در برابر آتش،آکروتایل در مقابل آتش سوزی خم به ابرو نخواهد آورد.

۸-تنوع رنگ

این رنگها همیشه  قابل ارائه خواهند بود، زرشکی – قهوه ای تیره – نارنجی – قهوه ای روشن و سایر رنگها بنا به سفارش تولید میشوند.

مشخصات فنی

عرض : ۰٫۸۸ متر

عرض مفید : ۰٫۸ متر

ارتفاع موج :  ۰٫۰۳ متر

ضخامت : ۰٫۰۳ متر

طول: سفارشی

وزن هرمترمربع : ۵۴۰۰ گرم

حداکثر فاصله پرلین ها : ۰٫۷۵ متر

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *