سقف شیبدار

نمایشگاه تخصصی ایران در افغانستان

سقف شیبدار استادی در مشهد

بورس ورق های کرکره و رنگی با قیمت مناسب

سقف شیبدار استادی

در آزمایشاتی که با تابش نور بسیار بالا در کشور ایالات متحده صورت گرفته مشخص شد که آکروتایل بین ۵ تا ۱۰ سال خصوصیات ظاهری و مشخصات فیزیکی خود را کاملا حفظ میکند. شاید این عامل بالا رفتن آمار استفاده از آکروتایل به عنوان پوشش ساختمانی در مجتمع های مسکونی و صنعتی میباشد.

ما به عنوان مرکز فروش سقف شیبدار مشهد معتقدیم، بهترین انتخاب برای ساختمان های ویلایی و باغ های بزرگ و شکیل مخصوصا در مناطق گرم و مرطوب آکروتایل میباشد. مناسب برای مجتمع های تجاری و اداری و حتی موسسات آموزشی، سالن ها و سوله های ورزشی و تولیدی….

به عنوان یک نمونه خوب ازسقف شیبدار، آکروتایل نوعی پوشش برای سقف های شیب دار است که از پی وی سی ساخته شده. برخی ویژگی ها: مقاومت در برابر وزن بالا، عایق سرما و گرما، نسوز و …

شرکت فنی نانو سقف شیبدار استادی با جدیدترین طراحی روز دنیا به سبک اروپایی و چینی نمایی زیبا برای ساختمان شما به ارمغان می آورد. نمایه هر ساختمان آیینه ذوق و سلیقه طراح و سازنده آن است،سقف های شیبدار خود جزیی از نمای ساختمان است. این مدیریت با بیش از ۲۰سال سابقه کار و فعالیت در زمینه سقف شیبدار اعلام میدارد که آکروتایل، جایگزینی مناسبی برای انواع ورقهای ایرانیت ، آردواز ، سفال ، آندولین ، روف تایل می باشد که تمامی استفاده کنندگان با رضایت کامل از این کالا یاد می کنند.

ما اینجاییم تا شما با خیال راحت در زمینه ی سقف شیبدار سرمایه گذاری کنید. چرا سرمایه گذاری؟ چون اگر سقف شیبدار اصولی و براساس استاندارد های علمی و بین المللی انتخاب و نصب شود. تاثیری شگفت بر مصرف انرژی سرمابخش و گرما بخش ویلا و محل زندگی شما خواهد گذاشت. به طوری که هزینه های مصرفی شما را در این بخش ها به شدت کاهش میدهد. این یعنی سود سرمایه گذاری شما در زمینه سقف شیبدار. پس خرید درست و نصب اصولی سقف شیبدار نه تنها هزینه نیست بلکه خود نوعی سرمایه گذاری است که بعد از مدت کوتاهی تمام هزینه خود را برگردانده و حتی برای شما سود دهی هم خواهد داشت.

ارسال محموله سقف شیبدار به جزیره ابوموسی (همراه با فیلم)

پخش ویدیو

همانطور که از فیلم مشاهده فرمودید، شرکت بزرگ نانو سقف باران، آمادگی ارسال محموله های بزرگ سقف شیبدار، به تمامی نقاط کشور را داراست. به طور مثال پروژه ابوموسی را مشاهده نمودید که ارسال و نصب به عهده متخصصان ما بود. این پروژه توسط شرکت سقف باران در آن دمای بالا به خوبی به انجام رسید.

اما انتخاب درست و نصب اصولی سقف شیبدار، چطور حاصل می شود؟

کافیست شما به کاردان این رشته مراجعه کنید. ما در کار خود با بیست سال تجربه، به تمامی اصول و زیر و بم این کار رسیده ایم. به ما مراجعه کنید تا تمام این تجربیات را به رایگان و رضایت خاطر به شما انتقال دهیم. متخصصان ما با بازدید رایگان از محل مورد نظر شما، بهترین و مناسف ترین نوع سقف شیبدار را برای شما آماده میکنند. همچنین طراحان ما چند طرح زیبا و مناسب محل را برای شما آماده میکنند تا شما یکی را انتخاب کنید. و در اخر هم مهندسان ما در زمینه نصب اصولی سقف وارد شده و کار را با کمترین هزینه برای شما، تمام میکنند.

بعد از آن خدمات ما شروع خواهد شد. هر لحظه که مشکلی پیش آمد، ما با خدمات گسترده پس از فروش خود در خدمتتان خواهیم بود.

آکروتایل در کنار دوام بسیار بالا، آرامشی فوق العاده را برای شما به ارمغان آورده است. آرامشی بیش از آنچه تصور کنید.

مرکز سقف شیبدار مشهد آکروتایل را به عنوان یک پوشش بام حرفه ای به شما پیشنهاد میکنیم. تضمین کیفیت با ما

نانو سقف شیبدار باران استادی زیر نظر شرکت پرومیت تحت لیسانس تراورس ترکیه یکی از پیشرفته ترین تولید کننده های سقف های شیب دار با کیفیت عالی در اروپا و خاور میانه است.

راه حل منصر به فرد برای سقف شما

شرکت فنی نانو سقف شیبدار استادی با جدیدترین طراحی روز دنیا به سبک اروپایی و چینی نمایی زیبا برای ساختمان شما به ارمغان می آورد ٬نمایه هر ساختمان آیینه ذوق و سلیقه طراح و سازنده تشخیص و اعتبار سازنده آن است،سقف های شیبدار خود جزیی از نمای ساختمان است این مدیریت با بیش از ۲۰سال سابقه کار و فعالیت سقف شیبدار آکروتایل جایگزینی مناسبی برای انواع ورقهای ایرانیت،آردواز،سفال،آندولین،روف تایل می باشد که تمامی استفاده کنندگان با رضایت کامل از این کالا یاد می کنند

طرح و اندازه ها

سقف باران